Mobile Legends Cadılar Bayramı

Mobile Legends Cadılar Bayramı

MLBB Cadılar bayramı kostümleri

Cadılar Bayramı kapıya dayanmışken the Land of Dawn’un soylu kahramanları en korkutucu kıyafetleriyle süslendiler. Roger, Nana, Franco ve diğer kahramanların korkutucu kıyafetlerini tamamlayın ve rakiplerinizin yüreklerine korku salmak için geç kalmayın. 


Roger – Dr. Beast


          Yalnızca sınırlı süreli etkinliklerde geçerlidir.


Bir zamanlar saf bir kalbe sahip olan bu soylu avcı daha sonra bir Lycanthrope’a dönüştü. Şimdi yarı insan yarı kurtadam olan Roger, vahşi bir avcı. Onun yenilenmiş Dr. Beast Epic kostümü, mekanik silah ve iki dev şırınga şeklindeki konteyner ile ona şeytani bir görünüm kazandırıyor.

Mobile Legends Cadılar Bayramı

Franco – Wheatfield Nightmare


 749 Elmas karşılığı satın alınabilir.


Ebedi korkuluk kıyafeti. Franco’nun özel Cadılar Bayramı kıyafeti rakiplerine savaş boyunca kabuslar yaşatabilir. The Wheatfield Nightmare kostümü jumbo kancalı kahramanımızı ölümcül yaba ve tırpanı ile yaşayan bir korkuluğa çeviriyor. 

Mobile Legends Cadılar BayramıBane – Count Dracula


 1099 Elmas karşılığında satın alabilirsiniz.


Heptaseas Lordu Captain Bane, antropomorfik bir ahtapot olarak kadim Aurora Heart tarafından ölümden döndürüldü. İkonik şemsiyesi ve yengeç pençeli topu ile gotik bir görünüme sahip bu Efsanevi Cadılar Bayramı kostümünün adı Count Dracula’dır. Oyundaki en pahalı kostümlerden biridir.

Mobile Legends Cadılar BayramıNana – Graveyard Party


 250 Premium Skin Fragment karşılığında alabilirsiniz.


Korkutucu olmasa bile afacan ve Cadılar Bayramı havasına uygun tarzıyla Nana’nın Cadılar Bayramı kostümü siyah ve morun mükemmel tonlarına sahip. Bu ürkütücü havayı tamamlayan şey ise Nana’nın imzası haline gelen büyülü bumerangı ve ortasındaki bal kabağı figürü.

Mobile Legends Cadılar BayramıLolita – Impish Trickster


 749 Elmas karşılığı satın alabilirsiniz.


Bu kadın destek/tank melezi kostümünde Cadılar Bayramı’nın bütün yaramazlığına sahip. Yarasa kanatları ve iskeletlerle süslenmiş bir cadı şapkası giymiş bu özel Special Impish Trickster kostümü devasa lolipop çekiç ile kendini tamamlıyor.


Mobile Legends Cadılar BayramıKarrie – Jester


 749 Elmas karşılığı satın alabilirsiniz.


Soytarıların bazen sinirlerimizi bozan ürkütücü bir bakışı vardır. Karrie’nin Special Jester kostümü de bunlardan biri. Bu nişancı Harley Quinn’i andıran kostümü ile kesinlikle korkutucu. Savaş sırasında şakalar patlatacağını sakın düşünme! O firari bir katil soytarı.

Mobile Legends Cadılar BayramıAngela – Scream Doll


 749 Elmas karşılığı satın alabilirsiniz.


Vintage görünümlü kendi kuklasına sahip bir kukla. Angela’nın Special Scream Doll kostümü Cadılar Bayramı’nın mükemmel bir özeti. Siyah-kırmızı kıyafet ve mat makyaj bu karanlık karakter için kasvetli bir his oluşturuyor. Annabelle havası alan var mı?

Mobile Legends Cadılar Bayramı


Cadılar Bayramı Kostümleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Sırada kimin kostümünü görmek istersiniz? Bize yorumlar bölümünde bildirin.
şimdi BTKGame ile sorunsuz Elmaslarınızı yükleyin. Sorunsuz bir oyun deneyimi yaşamanız ucuz, güvenilir ve hızlı yükleme garantisi veriyoruz.

Popüler Kategoriler